Antetli Kağıt Tasarımı

Antetli Kağıt Tasarımı

Antetli Kağıt Nedir?

Antetli Kağıt Tasarımları

Antetli Kağıt Tasarımı ile günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar.

Kullanılacak olan renkler de bir diğer önemli konudur. Şirketin ve şirket logosunun renklerine uygun olarak seçilecek bir renk tonu tercih edilmelidir. Ayrıca firmaların bu konuda dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta ise antetli kağıtlar fiyatlandırılırken üzerlerinde bulunan farklı renk tonlarına göre fiyatlandırılırlar.

şirketler için imza görevi görürler,logonuzun üstünde bulunduğu antetli kağıt tasarımı müşterilerin aklında daha kalıcı bir etki yaratır.

En İyi Tasarımlar

Antetli Kağıt Tasarım Örnekleri

Şirketinizin kurumsallığını göstermenizin birçok farklı yolu olsa dahi son dönemlerde adından çokça söz ettiren antetli kağıtlar bu amaçta gittikçe önem kazanıyor. Reklam alanı markanızın tanıtımını en iyi şekilde yapacak antetli kağıt tasarımı için bizden teklif alın.

Antetli Kağıt Hakkında

Antetli Kağıt Tasarımı Nasıl Yapılır?

Antetli Kağıt Basımı

Birçok farklı kağıt türü tercih edilebilir. Seçilen kağıdın kaliteli bir kağıt olması firma açısından kalitesi göstermesi yönünden oldukça önemlidir. Kağıt ağırlıkları isteğiniz doğrultusunda yada bizim önerilerimiz sonucunda 80-90 gram arası basılması önerilmektedir.

Antetli Kağıt Örnekleri

Antetli kağıt örnekleri ve tasarım modellerine yukarıdan inceleyebilir, aklınızdaki tasarımı bizimle paylaşabilirsiniz.

Antetli Kağıt Fiyatları

Üç renge kadar farklı fiyatlar verilirken dört ve üzeri renk bulunduğunda fiyatlar çok daha artacaktır. İhtiyacınıza karar veremiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz.

Kullanılacak olan renkler de bir diğer önemli konudur. Şirketin ve şirket logosunun renklerine uygun olarak seçilecek bir renk tonu tercih edilmelidir.

Ayrıca firmaların bu konuda dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta ise antetli kağıtlar fiyatlandırılırken üzerlerinde bulunan farklı renk tonlarına göre fiyatlandırılırlar.