Bilet Tasarımı

bilet-tasarimi

Bilet Tasarım Nedir?

Bilet Tasarımları

Firmanıza özel dip koçanlı bilet tasarımları kanunla belirtilen şekil ve usullere uygun olarak grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanır. Firma bilgilerinizi taşıyan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan dip koçanlı bilet tasarımları hazırlanarak sizlerin onayına sunulur. Tasarımların onaylanmasının ardından ankara maliye anlaşmalı matbaamızda dip koçanlı bilet basımı yapılır. Dip koçanlı bilet minimum 1 asıl 1 kopya olacak şekilde matbaamızda üretilir ve adresinize teslim edilir. İhtiyaç halinde kopya sayısı arttırılabilir. Dip koçanlı biletler zımbalı, kendinden kopmalı cilt şeklinde üretilebilir. İhtiyacınız olan dip koçanlı bilet tasarımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Yaratıcı Tasarımlar

Bilet Tasarım Örnekleri

Bilet Hakkında

Bilet Tasarım Nasıl Yapılır?

Bilet Baskı

Basımı yapılacak dip koçanlı biletin net fiyatının verilebilmesi için dip koçanlı biletin, adet, kağıt türü, cilt şekli, renk sayısı gibi özelliklerin bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle biletlerin matbaa baskı - basım fiyatları, işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki biletin tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.

Bilet Türleri

Dip koçanlı biletler ortadan kendinden kopmalı kağıtlar üzerine basılır genel ölçüler 5x10 cm ölçüsündedir. Resmi evrak niteliği taşıdığından ötürü dip koçanlı bilet basımı maliye anlaşmalı matbaalar tarafından yapılmaktadır.