Dergi Tasarımı

dergi-tasarimi

Yaratıcı Dergi Tasarımı

Dergi Tasarımları

Dergi Tasarım; Sektörel ve tematik yayıncılık, medya iletişimi, halkla ilişkiler ve tanıtım hizmetleri alanlarında uzun soluklu çalışmalar yürüten bir altyapıya sahibiz. Mevcut deneyimlerimizi, talepleriniz doğrultusunda sektörel ve/veya kurum içi periyodik dergileriniz, bültenleriniz ve yıllık almanak çalışmalarınız için sizlere sunmaktan keyif duyarız.

İsteğiniz doğrultusunda, Editoryal&tasarımsal hizmet sunumu, Baskısı da dahil olmaz üzere dergi yapımı ve E-dergi tasarımı konseptlerinden herhangi biri(yada ikisini) size hizmet olarak sunabiliyoruz.

Dergi Tasarım

Dergi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Dergi Tasarımı Programları

Biz bu ham verileri, haber etiğinin genel, derginizin(markanızın)özel kıstaslarını baz alarak editoryal ve grafiksel çalışmasını dergi tasarımı programı, kullanarak gerçekleştiriyoruz. Redaksiyonu ve sayfa tasarımının yapımını yaparak derginizi her sayısında baskıya hazır haliyle size sunmaktayız. Bilmelisinizki dergi tasarımı programı seçerken vektörel tabanlı olanı tercih etmelisiniz. Böyle dergilerinin her boyutta mükemmel kaliteye sahip olacaktır.

Dergi Tasarım Şablonları

Dergi tasarım şablonu yada dergi tasarım şablonları aynı sizin aradığınız gibi diğer kullanıcıların da arayıp rahatlıkla bulabileceği şablonlardır. Dergi tasarımın da şablona bağlı kalmanızı yada hazır dergi tasarım şablonu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Biz dergi tasarımı yaparken ülke içi ve dışında tarafınızca yapılacak yönlendirmeler ve bilgi aktarımı sonucunda tüm haber verileri/görseller derlenecek ve değerlendirilecektir.