Floor Tasarımı

floor-tasarimi

Floor Tasarım Nedir?

Yere Reklam Tasarımları

Floor grafik folyo baskı iç mekan mağazalarda tanıtım ve iç mekan yönlendirmelerde hastanelerde acil giriş çıkışlarında plokliniklerde yönlendirme olarakta kullanılmaktadır.

Dikkat çekici baskı kalitesi yüksek makinelerde yapılan tasarım basılarak yapılır. Dijital folyo baskı yapılan avrupa folyo üzerine 100 micron floor grafik şeffaf folyo ile üzeri laminasyon makinesinde kaplanır çizilmelere ve yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır. Genelde yere uygulanan ve yönlendirmelerde çok kullanılan özel bir malzemeden oluşmaktadır. Bazı üretimlerimizi sayfada görebilirsiniz.

Floor Hakkında

Floor Tasarım Nasıl Yapılır?

Floor Reklam Nerede Kullanılır?

Alışveriş merkezlerinde, fuar alanlarında, market içlerinde sıkça kullanılmaktadır. Akılda kalıcılığı diğer bir çok reklam türüne göre çok daha fazladır. Renkli Siyah Reklam üstün teknoji ile darbelere, solmaya, yırtılmaya ve hava şartlarına çok dayanıklı olarak ürettiği dijital baskılı yer grafikleri ile reklamlarınızın kalitesine kalite katar.

Floor Uygulaması

Flor grafik dijital ortamda özel efektler kullanılarak üç boyutlu izlenimi verilebilen bir zemin uygulamasıdır. Kullanılacak malzemenin ve baskı makinasının kalitesi uygulamanın dayanıklılığını sağlayan en önemli unsurlardır. Floor grafik uygulamasında önem verilmesi gereken diğer bir önemli husus ise grafik tasarımın doğru ve dikkat çekici hazırlanmasıdır. Yer grafiği olarakda bilinen genellikle mağaza, spor klüpleri, salonları ve okullarda bulunan floor grafik, üzerine baskı yapmaya elverişli olan zemine yapıştırılan laminasyonlu bir malzemedir. Mal veya hizmet reklamı yada uyarı yapmak amacıyla zemine uygulanır.