Föy Tasarımı

foy-tasarimi

Föy Tasarım Nedir?

Föy Tasarımı Nedir?

Föy Tasarımı işletminizin ya da markanızın İnsert tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırarak sizler için fiyat teklifi sunuyor, markanızın değerine değer katıyoruz. Renkli Siyah Reklam Ajansı insert tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Sizlere en kısa süre içersinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaratıcı Tasarımlar

Föy Tasarım Örnekleri

Föy Hakkında

Föy Tasarım Nasıl Yapılır?

Kurumsal Föy Tasarım

Kurumsal föy tasarımında yer alacak içeriğinizin hazır olup olmadığını göre hareket planlarımızı belirleriz. Kullanılacak görsel ve metinler hazır ise sürecimiz daha hızlı ilerleyecektir. Metin veya görseller hazır değil ise tedarik sürecimizi başlatıyoruz.

Insert Tasarım

Marka insert tasarım yaparken tüm adımları şekillenen konsept ve boyut seçimleri doğrultusunda tasarım aşamasına geçer, sonuçları sizlere paylaşırız. Onayınız ile birlikte baskı aşamasına geçeriz. Hali hazırda bulunan görsellerinizin gerekli renk ve ışık ayarlamaları yapar ya da görsellerinizin uygun olup olmadığı hakkında bilgi verebiliriz.

Fuar ya da organizasyonlarda en hızlı tamamlama süresi olduğundan, Baskı alanı az olmasına rağmen geri dönüşlerin yüksek verimliliğinden, katalog ve broşüre göre daha az maliyetle yapılabildiğinden, içerik olarak marka ve ürünün özeti yansıtarak daha okunabilir olduğundan dolayı tercih edilir.