Megalight Tasarımı

megalight-tasarimi

Megalight Tasarım Nedir?

Işıklı Reklam Tasarımları

Büyük görsel sergileme imkanı verdiği ve yerden yüksekliği sayesinde sadece yayalar için değil aynı zamanda araç trafiği yoğun noktalarda kullanılabilen etkin bir reklam ürünüdür. Sabit afiş sergilenen modellerin yanı sıra, afiş değiştirici mekanizması olan modellerde bir yüzeyde 3 afiş sergilenebilmektedir.

Tasarımının bir parçası olarak ön ve arka yüzeylerinin tamamı cam kaplamadır. Kullanılan camlar kaza durumlarında insanlara zarar vermemesi için temperli, güvenlikli camlardan yapılmaktadır.

Yaratıcı Tasarımlar

Megalight Tasarım Örnekleri

Megalight Hakkında

Megalight Tasarım Nasıl Yapılır?

Nedir Megalight

Bir çeşit açık hava reklamıdır. Gerçekten çok dikkat çeken bir reklam aracı olma nedeni ile açık hava reklamcılığı önemli ölçüde gelişmiştir. Her türlü haber, reklam ve ilanlar Megalight Reklamları aracılığı ile yapılabilir. Megalight reklamları etkilidir ve göze çarpar.

Bir reklam kampanyası oluşturmak istiyorsunuz. Bunun için ilk adım doğru reklam fikrini ve doğru açıkhava reklam aracını seçmelisiniz.Bu seçimi yaparken açıkhava reklamcılığında tecrübe sahibi profesyonel bir grafik tasarımcıyla (grafiker) çalışmanız gerekir.

Megalight Tasarlanması

Çünkü doğru tasarım fikri, doğru reklam aracı seçimi, konusunda tecrübeli reklamcıdan çıkacaktır. Dijital baskı ile hazırlanan poster ve afişlerin güncel tasarım trendlerini yansıtması gerekir.

Tasarım vurucu ve dikkat çekici olmalıdır. Çünkü insanlar, reklamlar dikkat çekmedikçe onları farketmeyecektir. Çoğu marka açık hava reklam ajanslarının yüksek maliyetlerinden şikayetçidir. Bu yüzden açık hava reklam ajansı tecrübesi olan freelance (serbes tasarımcı) bir grafik tasarım uzmanı size bu konuda yardımcı olabilir.